Upravit stránku

Ahoj Koudy,

ráda bych Ti napsala, jak jsme si kurz kreslení v HK s Kájou užily. První den jsme měly trochu obavu, jak vydržíme 8 hod, ale opravdu jsme se divily, jak to uteklo.
Máš náš velký obdiv a pochvalu za vlídné vedení, kdy se krůček po krůčku učíš novému vnímání nejen světa kolem, ale hlavně vnímání sebe sama.
Myslím, že máš dar, předávat tento neviditelný odkaz, a to prosím posuzuji z pozice učitelky, mám pedagogické vzdělání a několik let jsem vyučovala cizí jazyky a moc dobře vím, že umění učit není v tom vzdělání, ale v empatii k lidem!!

Obrázky jsme se chlubily všem blízkým (i třeba dalekým) lidem a naprosto všechny do jednoho to uchvátilo,takže jsme dávaly pak i Tvůj odkaz.
Je fakt skvělé, že při kurzu máš 100% výsledek - tj. zlepšení naprosto u všech - kéž by takto fungovalo třeba zdravotnictví nebo léčitelství..

Doufám, že brzy vypíšeš další termíny, Karolínka projevila velký zájem, což jsem moc ráda.

Každopádně ještě jednou upřímný a velký dík za Tvůj kurz, je vidno, že je to Tvá parketa a jsi v kreslení a malování tím správným člověkem na správném místě, který dokáže obohatit ostatní prostřednictvím jejich vlastního prožitku své jedinečnosti!!

Měj krásný a rozzářený adventní čas!
papa
Ila a Karolína Vlčkovi

Ilona Vlčková
Byla jsem v tomhle čase na tebou lektorovaném kurzu v HK ... Koudy, pod tvým vedením se každý cítí jako největší šikula a umělec ... ještě jednou moc díky.
Eva Staňková

Opět jsi nezklamal, moc pěkný víkend to byl!

Katka Lasáková
Parádní víkend! Díky, Honzo, dnes jsem neodolala a trénovala.
Marie Kadlčková

byl to bezva víkend, úplně jsem přepla na jinou kolej a ani jsem nevěřila, co ve mně je....

Eva Stejskalová

Díky za víkend, byl jsi pohodový, víkend byl taky pohodový, o něco zvýšené sebevědomí k tomu není špatné , návrat v pondělí do reality ....

Pavla Kreuzingerová

Kurz byl báječný, děkuji Zrovna jdu ještě dokreslovat obrázek.

Mirská

Moc Vám všem děkuji za příjemně strávený víkend. Myslím že na sebe všichni můžeme být hrdí, udělali jsem veliký kus práce. Speciálně děkuji Honzovi za uspořádání skvělého kurzu a za vhled do perspektivy, kterou jsem si moc užila. Přestože sem celý víkend kreslila, tak se dnes cítím odpočatě a ve skvělé náladě! Děkuji Všem!

Jana Válková
Kurz kreslení s Koudym je záruka senzačně stráveného víkendu :)) děkují.
Aneta Pola

Určitě doporučuji. Dozvíte se nové věci. Sama jsem na kurzu byla a je skvělý.

Jana Kadlecová

Ahoj Koudy, moc zdravím z Trutnova!! Děkuji za úžasný kurz. Budu hlídat další termíny a jdu, klidně znovu na portrét.

Renata Míková

Ahoj Koudy, ještě jednou moc děkuji za skvělý kurz...na první dílo před kurzem řekl manžel průser, nicméně teď mi nevěří, že jsem to kreslila já:-))) super práce, děkuji moc. Peťa

Petra Kalavská

Dobrý den,

velice děkuji za nádherný víkend s Honzou, který nám předával své znalosti a zkušenosti s kreslením tužkou v Ostravě. Odnesla jsem si nejen hezké obrázky, ale hlavně naprosté nadšení z kreslení. Už se nemůžu dočkat dalších otevřených kurzů.

Přeji Vám všem, kteří se nám věnujete hodně úspěchů a spokojených kurzistů.

Krásný den!!  Ivana Zajoncová

Ivana Zajoncová

Dobrý den, zúčastnila jsem se úžasných dvou dnů v Brně, kreslení tužkou.
Byla jsem na kurzu se svou dcerou a za obě chci za tuto aktivitu poděkovat a už
teď se těším na nějaké pokračování.

Křížová Kateřina a Veronika (12 let)

Kateřina Křížová

Kurz byl super, skvěle jsem si odpočinula a moc jsem se naučila, jen tak dále, má to smysl.

Jana Nahodilová

chtěla bych poděkovat za úžasný víkend, který jsme s dcerou strávily na kurzu vedeném Honzou v Hradci. Přijde mi neuvěřitelné, že portrét, který mám teď před sebou, jsem malovala já.  Skvělý zážitek - " kudy chodím - tudy chválím"!
Děkujeme. Jana a Katka Jindřiškovi :)

Jana Jindřišková

Dobrý den, kurs se mi moc líbil a jsem ráda, že jsem tam byla. V podstatě jsem se za dva dny s Koudym naučila víc než za celé dětství, a to jsem kromě povinné výtvarné výchovy navštěvovala navíc ještě výtvarný kroužek a dva roky i Lidovou školu umění.

Děkuji Petra Halamková

Petra Halamková

Děkuji, bylo to bezvadné a poučné.

S pozdravem Jarmila Němcová.

Jarmila Němcová

Dobrý den,

před několika dny jsem se synem absolvovala kurz kreslení v Liberci.

Syn (23 let) si vás osobně našel na internetu. Mimo samotné kreslení jsme byli zvědaví, zda se také něco stane s našimi  dušemi.

Nejprve jsme byli trošku překvapeni, že nevidíme ženu, ale mladého muže, který vzápětí vysvětlil, proč povede kurz právě on.

Ráda bych Vám tímto poděkovala, za nádherný zážitek, který opravdu předčil mé očekávání.

Přesně mi vyhovuje způsob, jakým Honza kurz vedl. Musím ocenit úplně všechno až do posledního detailu (přístup k lidem, způsob výuky, promyšlené kroky vedoucí k cíli, nic nechybělo, hudba, pěkné prostředí…)

I s našimi dušemi se něco zásadního stalo, což věřím, že povede nakonec k něčemu dobrému.

 

Mějte se krásně, mnoho tvůrčích sil a úspěchů přeje Květa Škodová, Liberec

Květa Škodová

Parádní víkend! Díky, Honzo :-)dnes jsem neodolala a trénovala ;-)

Marie Kadlčková

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti