Upravit stránku

Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou jsou určeny komukoliv, kdo udrží v ruce tužku. Ideální začátek je kolem 12-ti let, i když často to zvládají i desetileté děti. Horní hranice není omezena. :-))

Většinu účastníků tvoří ženy, chlapi si pravděpodobně myslí, že kreslení není mužská zábava. Chlapi a kluci, kteří přišli na kurz, vědí, že to není pravda. Mimochodem, kolik znáte slavných malířů?? Určitě si na nějakého vzpomenete - Salvador Dalí, Pablo Picasso, Francisco De Goya, Claude Monet, Vincent Van Gogh a mnoho jiných. A kolik znáte malířek?? Že neznáte?? Pochopitelně je spousta skvělých malířek po celém světě. Já tím chci pouze říci, že hodně chlapů kreslí a není na tom nic „nechlapského“.

Často slýchám obavy typu: „já bych strašně ráda šla na kurz, ale vůbec neumím kreslit“. Tak právě pro vás je kurz skvělý a ti, co vůbec kreslit neumí, se nakonec nejvíc diví. Na nich je vidět obrovský rozdíl. Kreslit nemusíte umět, proto přeci jdete na kurz.

Největší překážkou je obzvlášť v dnešní době čas. S tím vám bohužel nepomohu, snad jen drobná rada. Nikdo zvenčí nebo okolí vám ho nedá, nikdo neřekne: „běž kreslit, nemáš nic jiného na práci“. To musíte udělat fakt jenom vy. Rozhodnout se a udělat si čas na sebe. Spoustu věcí odkládáme až nás třeba úplně minou.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti